Lukker 21/11-2024 18:30:00
Flotte og sjove øreringe 18K forgyldt Kobber.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Yamaguchi WB07 Motorbør på b? Yamaguchi WB07 Motorbør på bånd
BUDT 16250,- DKK
Ac-Delco boreskruemaskine, polermaskine, vinkelskralder 1/4 og 3/8, bitsslagskruemaskine, slagnøgle, lommelygte, 2 batterier og lader.
Parti div. sæbe/papir-dispenser m.v. (står på repos)
Inkl. 3 pk. Papir
SKOVSTED. Sjældent stjernestempel på postkort frankeret med 10 øre. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Fin maskine med kun få driftstimer. NB: Maskinen sælges på auktionen uden GPS udstyret!!! Men hvis det har interesse for køber, kan et Unicontrol 3D / GPS maskinstyringssystem tilkøbes for kr. 150.000 (EURO 20.500) udover auktionskøbesummen (se billeder) !!! Doosan DX255 LC-5 - 26 ton - Engcon Rotortilt
BUDT 551500,- DKK
Laser gravere maskine. 3000 mW laser til gravering på mange overflader, f. eks. Træ, plast, læder, papir mv. F.eks. Telefoncover. Inkl. Software og materialer. Tilsluttes til PC. Ubrugt
Atlas Copco Spett för hydraulhammare - Ny / Oanvänd - Längd ca 108 cm - Diameter ca 14,5 cm
Et par Belle Epoque perle- og diamantøreringe af oxideret sølv og 14 kt. guld hver prydet med ferskvandskulturperle og talrige antikslebne diamanter. B. 12 mm. L. 3,2 cm. (2) Æske medfølger.
Emil Stejnar (f. Wien 1939) “Snowball”. Pendel af messing dekoreret med blomster og perler af glas. Udført hos Rupert Nikoll. 1950–60'erne. H. 75. Diam. 45.
Lemminkäinen asfalt kasse. Objektet har ikke været brugt de sidste år, men sælger oplyser at den var funktionel ved sidste brug.
- Grab til lastvognskra ABC 43 cm - Grab til lastvognkran