Lukker 25/11-2024 18:00:00
BATTERI VÆRKTØJSSÆT, Boxer, med skruemaskine og vinkelsliber.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk BISO Schrattenecker VX 900 - 30" Skærebord med v BISO Schrattenecker VX 900 - 30" Skærebord med vogn
BUDT 21750,- DKK
Tage Andersen (f. Heltborg, Thy 1947) Fire opsatser af bemalet træ og vaser af jern, hvori blomsterdekoration. Udført hos Tage Andersen, København. H. ca. 238. (4)
KIBÆK. Pænt stjernestempel på brevkort frankeret med 5 øre, Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
J. U. Bredsdorff (f. Vester Skerninge 1845, d. Usserød 1928) Sommeraften i Vendsyssel. Sign. monogram 1874. Olie på lærred. 33×47.
BUDT 1150,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kel-Berg T54273 Zepro l Kel-Berg T54273 Zepro lift
BUDT 10250,- DKK
Står i 6230 Rødekro. Vinduesparti, 3 delt. Det midterste vindue kan åbnes. Måler H: 211,8 cm x B: 95 cm, D: 12 cm. Med alu. drypskinne. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
2 stk. Solarlampe med indbygget batteri og solceller. Bevægelsessensor. Ubrugte
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC 120 cm - Til maskiner fra 2 ABC 120 cm - Til maskiner fra 2 ton
BUDT 4000,- DKK
1948. Fr.IX, 20 øre, rød. Helt fejlskåret mærke fra “BANDAFIX FRIMÆRKEPÅSÆTNINGSMASKINE” på lokalbrev fra Vejle. Højst usædvanligt [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hår trimmer+ badevægt med mange funktioner, ubrugt i kasse