8 visninger
Lukker 25/11-2024 18:00:00
Beskrivelse:
ELEKTRISK SPIL, Boxer BX-564, 1000 kg .
BUDT 450,- DKK
Afhentes: Se auktionen (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
Portvinsglas 6,5cl. 196 stk. i opvaskebakker
dage
timer
min
5 visninger
BUDT 100,- DKK
AFSLUTTET
Uniquick 2000 vibrations fremfører
0 visninger
BUDT 0,- DKK
EL Kabine Scooter Telmor Yimeng 25 KM/T, med næsten nye batterier, 2 persons, skal ikke have nr pl. på, med diverse risser, brugsspor, kører fint, uden papirer, viser 10 26 km, MF
time
BUDT 2600,- DKK
Einar Johansen Et par skulpturelle bordlamper af stentøj. Lampernes nedre, firsidede del modelleret med reliefdekor. Dekoreret med gråhvid glasur. Sign. monogram, 1078, Søholm Danmark Stentøj. H. inkl. fatning 42. (2)
BUDT 2000,- DKK
Træningsmaskine, Incline, Press, 105 kg
En slidt Colt Navy pocket revolver nr. 8591 med rester af fornikling på bekytttede områder og ca. 6 tommer langt ottekantet løb hvorpå rester af Colt adresse, Italiensk sabel M/1873 i skede med ca. 82,5 cm. lang enægget klinge, Fransk officerssabel ca. 1860 med ca. 76 cm. lang enægget klinge, Tysk messingmonteret logekårde af E. Sacks med ca. 77 cm. lang enægget klinge, slidt Fransk M/1886/15 bajonet, Fransk fodfolkssabel M/1831 i skede med tveægget ca. 49 cm. lang klinge samt messingmonteret Marrokansk Genouia dolk i skede med tveægget ca. 36,5 cm. lang klinge. (7)
6 visninger
BUDT 3000,- DKK
Galvaniseret materiale skur, b: ca. 300 cm, h: ca. 220 cm, b: ca. 220 cm. Tænger til nyt gulv samt dør skal rettes.
Perle, safir- og diamantbroche af 14 kt. guld i form af fugl prydet med fire flodperler, kulturperle, facetslebet safir og talrige old-cut og rosenslebne diamanter. Farve: H-I. Klarhed: VS-P. Vægt ca. 8 g. Perlediam. ca. 2–3 mm. B. 26 mm. L. 4,4 cm.
Christian IV, Breddaler (2 speciedaler) u.år, H 64B, S 24, Sieg 119.3, Dav./Sønderg. 533, 58,39 g, den meget sjældne type med initialer HB på rev. - ridser i højre adv. felt og under rytteren på rev., også flere ridser hele kanten rundt
BUDT 27000,- DKK
ALU FÆLGE / DÆK. 4 stk. ATS fælge / Michelin -Continental dæk str. 205/60 R 16.
4 visninger
BUDT 700,- DKK
Gunni Omann (f. 1930, d. 2009) Cirkulært spisebord af palisander, plade med udtræk, tre tillægsplader medfølger, heraf én med sarg. Model 55. Udført hos Omann Jun's Møbelfabrik. 1960'erne. H. 71. Diam. 120. Udtrukket L. 270. (4)
1 visning
VAREBIL, PEUGEOT EXPERT BlueHDi 122 L3 EAT8. 1st. Indreg: 22-06-2021. Synet: 10-07-2024. Km-tæller viser: 118214. Uden afgift/med Dansk registrerings attest.
BUDT 25000,- DKK