Lukker 25/11-2024 18:00:00
DOBB. BÆNKSLIBER VÅD/TØR, Champion 150/200mm, 1350W.
Danmark. 1851–2006. Samling i LT album med et par bedre udgaver. Mest i stemplet kvalitet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 bts. Gevrey-Chambertin “Clos du Château”, Armand Rousseau 2018 A (hf/in).
Gallakjole fra ophørt butik str: 54 vejl pris 1800 kr , ubrugt
GRENREOL med indhold af stålrør og rustfri rør.
Køkkenvask Intra BA480-R02, rustfri, Vendbar firkantet køkkenvask incl strainer i uåbnet pose. 54 cm bred og 40 cm dybde. Ubrugt
Jubilæumsbowle, 1775–1975, samt Den amerikanske Uafhængighedsbowle af porcelæn, dekorerede i farver og guld. Royal Copenhagen. Diam. 33 cm. Begge med certifikater - 940 og 66, og i originalemballage. (2)
Sous-vide kar 8,5 liter totalkapacitet. Med digital display og kabinet i børstet rustfrit stål. Driftskapacitet 6,5 liter, 520 watt. Ubrugt
TOPPE-BITSSÆT, Hanse, 26 dele.
1 bt. Château Rauzan Ségla, Margaux. 2. Cru Classé 1990 A (hf/in).
60 pakker pudderfri nitril-handsker á 100 stk. str. XS (ubrugt)
Mål: 200x60x95 cm Uden indhold
Gucci “Horsebit” topas- og diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med facetslebet blå topas på ca. 17.00 ct. og talrige brillantslebne diamanter. Vægt ca. 23,5 g. B. 18 mm. Str. 51. Signeret Gucci. Italienske stempler. Hver grab er designet som et bidsel prydet med talrige diamanter. Original æske medfølger.