Lukker 25/11-2024 18:00:00
RØREMASKINE, Scheffler, 5L - 2000W - 230V, med tilbehør.
Perlehalskæde prydet med talrige hvide ferskvandskulturperler med lås af metal. Perlemål: 5–9 mm. L. 43 cm.
Ophæng MH ABC Kip
Servicesæt - over 400 dele. 100 stk. middagstallerkener 24cm + 100 stk. frokosttallerkener 21cm. + 100 stk isasietter + 100 stk. kop m/underkop + 12 sæt sukker/fløde 12 stk tandstikholder + 12 sæt salt/peber + 24 stk fyrfadsstager
Grohe BauEdge et grebs køkkenvandhane med svingtud, med bespænding, Krom. Ubrugt
Herman Stilling (f. København 1925, d. 1996) "Bjerge, Engel og Trold'. Sign. H. Stilling; bagsiden med titel og datering. Olie på lærred. 38×46. Proveniens: Herman Stilling, siden dennes efterkommere. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
PALLE med diverse spraymaling, 300ml.
Stor markedsparasol, rød. Ubrugt
36 stk. håndklædestænger i crom (ubrugt)
Skruestik