Grohe BauEdge et grebs køkkenvandhane med svingtud, med bespænding, Krom. Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Pspændebånd, splitter, lampe, bar måler, filter, gasdæmpere mm, alt på pallen
Købt fra ny af nuværrende ejer i 2016. With rotor tilt and 3 bucket Kobelco SK35SR-5 - Minigravemaskine / mini excavator 4 ton - Video!
BUDT 115000,- DKK
12 stk Foldeborde 180 x 75 cm, i metal og plast, med Brugsspor
Kædesav, 52cc, 3,9 kW/5,9 HK. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde. Ubrugt
2 stk. kontorstole
Dansk møbeldesign Daybed med stel af eg. Løse hynde betrukket med dybthæftet kanvas og skind knapper. H. 40. L. 195. D. 46.
1 bt. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 1964 C (ms). We are proud to present this lot as part of a collection sourced from a natural Scandinavian cellar with high humidity. Gathered over several decades and vintages going all the way back to the memorabel harvest of 1947 in Bordeaux.
Sprøjtepistol til 220 volt, 1650 watt. Ubrugt
Isfahan tæppe, Persien. Medaljondesign på blå bund. Knyttet på silkekæde og mindre partier med silkeluv. 20. årh.s anden halvdel. 174×116.
Funktionsdygtig. Dæk tætte og gode. Luftbremser. Uden papirer.
Holger Wederkinch (f. Sønderby, Femø 1886, d. København 1959) Snerrende panter. Sign. monogram 1917. Stemplet L. Rasmussen. Grønpatineret bronze. H. 20. Diam. 37. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Danmark. SAS. Samling i kasse med diverse forsendelser. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 290,- DKK