Lukker 25/11-2024 18:00:00
RØREMASKINE, Scheffler, 5L , med tilbehør.
2 bts. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 1985 A/B (ts).
2 sæt Earbuds i hvid farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
Strømaskine Kuhn Primor 3560 Årgang 2000 Dreje og side tud Har været i drift for en måned siden Styring medfølger Mål B250cm H270cm L430cm
Model af kajak af skind, træ og ben med diverse redskaber og fangstblære. Uummannaq, Nordgrønland. Ca. 1928. L. 52. Proveniens: Kontreadmiral Theodor Andreas Topsøe-Jensen (1867–1941). Modtaget som gave ved hans besøg i Uummannaq i 1928.
DÆK/FÆLGE. Hankoook/Imperial str. 215/70 R15. I alt 4 stk.
5 stk. Transportstrop m. skralde. 18 M x 50 mm. 4,5 ton brudstyrke. Ubrugt
6 meter , 12 drops, 480 LED lys, mangler transformator i alle kasser. Lys ikke tjekket.
Funktionel eltruck fra Mitsubishi. Nominel kap: 2000 kg. Hæve / sænke. Tilte. Sideforskydning. Samle / forbredning. Gaffellængde: 120 cm Oplader medfølger. Transport mål: L: 325 cm B: 105 cm H: 210 cm
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 31-34 ubrugte
BBQ offset smoker grill. Klassisk udformet amerikansk BBQ. Grillen er bygget omkring selve røgkammeret som giver rigeligt plads til low and slow cooking/smoking. Ubrugt. Model foto.
Funktionsdygtig. Indvendige mål: 303x151x29cm Slisker: 135x150cm Teknisk totalvægt: 2990kg Køreklarvægt: 609kg Topfart: 100km/t Reg attest medfølger.