Softicemaskine med 3 aftapningshaner. Producerer 20-25 L. pr. time. Der er 2 tanke så der kan produceres flere varianter på samme tid. Betjenes på digitalt display, og udført i rustfri stål. Effekt på 1850W. Fødevaregodkendt. Ubrugt. Model foto.
Ringgaffelnøglesæt med 25 stk. i str. Fra 6 - 36 mm. Ubrugt
Multimaskine med mange funktioner og bærerem. Ubrugt i kasse.
Selges på vegne av kunde. Nylig eu godkjent. Ingen feil eller mangler. Bilen er i god stand og i daglig bruk så mer kilometer må forventes ved overtagelse.
1.356 stk. B-CLEAN hand sanitizer
Næsten ubrugt gravemaskine på hjul. Kun 28 timer. Service o Wacker Neuson EW65 - 7 ton - Engcon Rotortilt - Speed 30 km/t
BUDT 600000,- DKK
GENERATOR, DM7500WW benzin 3x220V, 1x380V. Ubrugt.
ROBOTSTØVSUGER, drifttid ca. 75 minutter. Med moppefunktion til gulvvask. Demo model.
Årgang: 2016
Bockmann AEBB 2400 Hestetrailer, Årg 2013, til 2 heste, T 2400 kg. L 1420 kg. med rum for udstyr, Tidl reg nr AC 4206
Knækstyret gummiged, Jungby L20 - årg. 2009 - stelnr. 2548 - timetæller viser ca. 15329 timer (mangler luft i venstre baghjul)
BUDT 151000,- DKK
Div. Dankort terminal, telefoner, kontor artikler, Se fotos
Julemærker. 1916. Utakket helark med sædvanlig lidt skæv kant skæring. Sjælden. [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×