2 stk. Wheeldolly i kasse. Ubrugt.
Trådkurve B20 x L30 x H13, 20 stk.
1913. Chr. X, 10 øre, rød. på Attest for Indkøb af Frigørelsesmidler ann. med rammestempel “GEBYR ODDER POSTKONTOR”. Sjældent stempel [ 69 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1000 stk. plastik drikkekrus 0,2 L.
El truck Uni carriers Fuld friløft Sideforskydning Gaffelflyt Løfte højde 4000mm Gaffellængde 1400 Lader medfølger
28 flasker classic shampoo samt 3,8 L. håndrens i dunk med pumpe.
1875. 4 øre, 56.tryk. Pladning med 186 forskellige positioner fra A- og B-arket repræsenteret. Pæn kvalitet. Ex. Lasse Nielsen [ 23 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 5400,- DKK
216 "Original" lysglas
3 stk. div. flet-kurve (ubrugt)
Asfaltskärare till gafflar Märke: Drivex Modell: ASF 470 Årsmodell: 2004 Skick: I fungerande skick, inga kända fel mer än normalt begagnat slitage Övrigt: - Eventuell lasthjälp finns på plats Se bilder för mer information om objektet och dess skick
200 liter auto-shampoo m. voks (ubrugt)