Island. Interessant samling brugte og ubrugte helsagskort i tykt album. Noget specialiseret. Ialt ca. 100 kort [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 dunke flydende opvaskemiddel (ubrugt)
- Den kører og starter som vist på videoe Pel-Job ED2500 - 2,5 tons
Et par kinesiske Canton emalje tedåser, rektangulær form med indtrukne hjørner, dekorerede med landskaber i felter. Qianlong 1736–1795. H. 8,5 cm. (2)
Inderdel til varmepumpe, Panasonic. Model nr CS-TZ5OWKEW, Incl fjernbetjening. Ubrugt
1929. Kræftmærke, 25+5 øre, blå. Single på korrekt frankeret brev fra VEJLE 11.12.1931 til TALLINN, ESTLAND [ 180 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1851. 4 RBS Ferslew. Plade I. PRAGTBREV fra Vejle til København med fint stumt stempel og 1 1/2-rings VEILE 18.5.1851 [ 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ubekendt maler, 19. årh. Portræt af et barn iført en rød jakke med en stor hvid krave. Usigneret. Olie på lærred. Oval. 39×29,5.
12 bts. Château Pichon Longueville Baron, Pauillac. 2. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
BUDT 3900,- DKK
Euro Wagon 25 m2 letvogn. Seneste syn den 01.10.2024. Egenvægt: 2340 kg. Totalvægt: 2600 kg. Længde 870 cm, Bredde 250 cm. Højde 290 cm. Trækanordning med kugle 130 cm. Letvognen er afmeldt, original registreringsattest medfølger ved afhentningen. Letvognen er indrettet som mandskabsvogn: Opholdsrum med bord og stole. Køleskab og mikroovn. Omklædningsområde med 12 enkeltskabe. Bruseafdeling. Håndvaske 2 stk. i omklædningsområdet. Toilet, som har adgang fra omklædningsrummet samt egen indgang udefra. Der er håndvask i toiletområdet. Letvognen er forsynet med 220 volt el-lys samt el-radiatorer. Letvognen fremtræder i ualmindelig flot tilstand. Se billederne for yderligere detaljer.