Ubekendt maler, 19. årh.

Lukker 25/11-2024 20:09:00

Ubekendt maler, 19. årh. Portræt af et barn iført en rød jakke med en stor hvid krave. Usigneret. Olie på lærred. Oval. 39×29,5.