Danmark. Lagerparti i indstiksbøger med flere velfyldte og set en del LUX/Pragt stempler mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1911. Prøvetryk i violet farve. Utakket fireblok på gummieret kartonpapir [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
KØKKENKNIVSSÆT udført i rustfrit tysk DIN 1.4116 stål. Kokkekniv, nakirikniv, universalkniv samt chopper. Knivblad 13 - 21 cm. Super skarpe og holdbare. Hårdhed 56 HRC. Skæfter i ibenholt træ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
kalligrafi af memorandumet for afsendelsestropper (Chushi Biao), Zhuge Liang. 19. årh. Indrammet. Lysmål 129×39 cm.
6 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm
ca 20 dele smykker, ubrugte
Selges på vegne av entreprenørselskap - Sist EU-godkjent 18.07.2024 - Neste frist for godkjent EU-kontroll 10.07.2025 - Bruktimportert: Nei - Maks nyttelast 21 350 kg
Varmeblæsere 2 stk ubrugte.
1852. 2 RBS Thiele. Plade I, nr. 19. Type 3. Pænt, letstemplet eksemplar. Attest Nielsen [ 2b ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6740 Bramming. Diverse ledninger. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Royal Swiss bestiksæt, 24 dele. Ubrugt og i original kuffert. + MOMS