Lukker 21/11-2024 19:31:00
2 bts. Château Palmer, Cantenac - Margaux. 3. Cru Classé 1988 A-A/B (bn).
Gaffeltrucken har ikke været brugt i nogen tid. Den har fået udskiftet batteri i 202 Samsag ELTS.20P0 - Kapacitet 2 ton, løftehøjde 2,09 m / 2 ton capacity, lifting height 2,09 m
BUDT 9250,- DKK
TOPSÆT, BATO, 33 dele.
Kan ikke bruges til transport. Kunne bruges til lager eller til læ for dyr. Taget holder vandet ude. ABC Veksellad- container - Håndlavet 10
200 Bars højtryksrenser, 30l/min. Reperationsobjekter. Elektronikken virker ikke på den ene og pumpen virker ikke på den anden. Alto High Flow 1800
BUDT 225,- DKK
KNALLERT, Suzuki 50cc. Km-tæller viser: 17685.
Bremsekaliber værktøjssæt, 21 dele. Ubrugt i opbevaringskuffert.
Bobcat E10 - Minigravemaskine / mini excavator 1,1 ton
BUDT 44500,- DKK
Halskæde af 18 kt. guld med vedhæng i form af skarabæ. Vægt ca. 12 g. Vedhæng L. 3 cm. L. 59 cm.
Carl Bille (f. København 1815, d. sst. 1898) Optrukne joller på en kyst. Sign. Carl Bille. Olie på papir på lærred. 29×49.