Lukker 21/11-2024 18:30:00
Vægt med digitalt display. Beregner pris ud fra vægt. Baggrundsbelyst display. Max. 200 kg. Med 220V strømforsyning. Ubrugt
Janus la Cour (f. Ringkøbing 1837, d. Odder 1909) Landskab med en å, der løber ud i havet. Sign. Janus la Cour 1902. Olie på lærred. 50×76.
Højskab m/1 låge Dansani, 1 træhylde og 4 glashylder. Højde 172,8, bredde 30 cm, dybde 35 cm. Varm eg. Skade side, se foto. Ubrugt
12 bts. Vieux Château Certan, Pomerol 2017 A (hf/in). Owc.
SVEJSER til samling/svejsning af plastrør, Ø, 20, 25, 32, 40, 50 og 63 mm. Ubrugt.
96 stk Alice Kopper
Stiksav med 2 stk. 24V, 3Ah batterier samt oplader. Ubrugt i plastkuffert
170 stk betonfliser 5x25x50cm. Ubrugt på 7 paller.
Kay Nielsen (f. København 1886, d. Altadena, Los Angeles 1957) Komposition. Usign. Radering, monteret på karton. Bladstørrelse 22,5×25,5. Uindrammet.
PALLE med diverse spånskruer, forskellige størrelser.
BUDT 19500,- DKK
Vægskab 2 stk, Gedy, 1 stk med 2 hylder og spejl. Bredde 30 cm, højde 45 cm, dybde 14 cm. 1 stk med 1 hylde og medicinforside. Bredde 30 cm, højde 30 cm, dybde 12 cm. Ubrugt
Højtryksrenser Nilfisk Core 125 med Lanse, Børste, Slange og Kabel