Lukker 21/11-2024 19:00:00
ASTRO kuffertsæt med 3 stk kufferter i forskellige størrelser, med kode. Farve blå. Ubrugt
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
Stor FRD grab. Der er brugsspor, steder ned slid og afskalninger. Funktionsdygtig ved sidste anvendelse, har stået stille en års tid. Ikke testet ved gennemgang.
5 armet lysestage 62cm høj + hvid svane + 31 stk isasietter + 12 stk glasvase 24cm h. + 6 stk glasvase 28cm h. + 19 stk runde glasvaser 19cm h. 65 stk fyrfadsstager + 0ca. 19stk lyse/fyrfadsstager
Østrig. Luftpost. Overkomplet sæt i postfrisk kvalitet med marginaler. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
“Flora Danica” seks frokosttallerkener af porcelæn med gennembrudt bort, dekoreret i farver og guld med blomster. 3554. Royal Copenhagen. Diam. 22,5 cm. (6)
Gulvvasker Nilfisk BA 451, sælges som stand ukendt / defekt.
"Sølv" dækketallerkener 30,5cm. Ca. 74 stk.
Kan afhentes til januar 202 Fuchs MHL 350 S5
BUDT 674000,- DKK
TOPNØGLESÆT, BSC, dele.
Sandblæse Kabine, høj model, med udstyr, handsker, pistol, ubrugt og usamlet i org. Kasse
HERRESOKKER, 40 par.
Kompressor 12 volt, 10 bar. Inkl. Div. Tilbehør. Ubrugt