Lukker 26/11-2024 10:45:00
Ingen beskrivelse
Afhentes: Trondheim lufthavn, værnes, Norway (via Google Maps)
Hanhardt Pioneer 417 af bronze “The Rake x Revolution”. Mekanisk værk med manuelt optræk. Sort læderrem med c-spænde af bronze. Ø 42 mm. 2020 Original æske, certifikat og manual medfølger.
Div. Bosch Fladbor, Klinger for bajonetsav, 230 mm Diamantklinge m.m.
Den korsfæstede Kristus. Bemalet, udskåret træ. 18. årh. H. ca. 60 cm.
5 stk. væghængte lamper (ubrugt)
1905. Chr. IX, 5 øre, variant “PLET BAG ØJE”. Stemplet eksemplar. [ 52 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Fra lukket minkfarm, Højtryksrenser Nilfisk Alto Poseidon 8, 380v, med slange, , ikke afprøvet
Afstandsring ø 10 mm, dybde 10 mm, 350 stk.
VÆRKTØJSSÆT, Specialværktøjssæt t/Macpherson fjedre.
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957) Komposition, 1999. Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 80×60. Proveniens: Galleri Gl. Mønt, København, 1999. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Står i 6230 Rødekro. 4 dele Hilti værktøj, Rundsav SCW22-A, Sømpistol SD5000-A22 med SMD57 (2 stk.), Vinkelsliber AG125-A22, Slagbormaskine, SIW22-A. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
138 stk. Bombarda / Kaste Dups med pin: 30 stk. 4 g. Flydende, 45 stk. 3 g. Synkende, 32 stk. 7,5 g. Synkende og 31 stk. 10 g. Synkende. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.