Lukker 24/11-2024 14:17:00
Frederik V, kurantdukat / 12 mark 1757 W/VH, H 23, S 2, F 262, 3,09 g - smukt tonet eksemplar af typen hvor kongen bærer laurbærkranset hjelm
Ubekendt maler, 19. årh. En borgruin i aftenlys. Utydelig sign. D. Mc L[?]. Olie på malepap. 16,5×24,5.
2 bts. Mg. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1982 A-A/B (bn). Sourced from a temperature controlled cellar
Antikt Heriz tæppe, nordvest Persien. Klassisk geometrisk medaljondesign. Ca. 1900. 446×344.
2 stk Utrolige dejlige bløde tæpper i mål 80x120cm 100% polyesta virkelig lækkert , ubrugt i kasse
Kranen er 7,9 Volvo T650 H3 - "Moelven"
Jim shore figur bemærk at julemanden skal have limet sin ene arm på, ubrugt
Åkgräsklippare Märke:Stiga Park Modell: 120 V302 Årsmodell: 2017 Aggregat: Stiga combi 85 quick flip Övrigt: Elstart Se bilder och film för mer information om objektet
Reol med 4 hylder i Bambus mål 76x26x111,5 cm , ubrugt i kasse
1 bt. Puligny Montrachet, 1. Cru “Les Folatieres”, Domaine Leflaive 2009 A (hf/in).
2 bts. Champagne “Vintage”, Krug 2002 A (hf/in).
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931) Udsigt mellem klitter mod havet. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred monteret på malepap. Ca. 48×71.