Lukker 25/11-2024 19:10:00
Dansk maler, 19. årh. Opstilling med farverige blomster på et bord, ved siden af konkylier og muslingeskaller. Sign. S. Balslöw. Olie på lærred. 82×65,5.
Diamantring af 18 kt. guld prydet med fem brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.64 ct. Farve: E. Klarhed: VVS2. Vægt ca. 3,5 g. B. 5 mm. Str. 52.
Bakblad för traktor - Nytt-oanvänt - Med avtagbara tänder - Trepunktsfäste - Bredd ca 212 cm Lasthjälp finns att tillgå efter tidsbokning
Povl Klarlund Diamantsmykkesæt af 18 kt. guld og hvidguld bestående af et par øreclips hver prydet med tre brillantslebne diamanter og ring prydet med seks brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.70 ct. Farve: F-G. Klarhed: VVS-VS. Samlet vægt ca. 36,5 g. Øreclips L. 22 mm. Ring B. 20 mm. Str. 53. (3)
4 stk. PVC vandtanke/beholdere. Der er støv og brugsspor. 3 stk. på 500ltr. 1 stk. på ca. 300ltr.
file, nye og brugte
Rubin- og diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med oval facetslebet rubin på ca. 2.13 ct. omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.43 ct. Farve: D. Klarhed: VVS. Vægt ca. 8 g. Front 15×17 mm. Str. 55. IGL certifikat nr. 52832–5 medfølger.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kongskilde Vibroflex 4300 - 13 tans Ha Kongskilde Vibroflex 4300 - 13 tans Harve
BUDT 7750,- DKK
350 stk brædder af lærk, douglas, fyr eller gran 30x100x1740mm på palle. Ubugt, har stået udenfor i længere tid.
Multimedie til bil. 7" touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, mirrorlink, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt
TOPNØGLESÆT, TOP TEC, 29 dele.
YANMAR VIO17 minigraver med halvautomatisk MH30 skifte. Udskydelig undervogn, 2 speed undervogn, proportionalstyret olieudtag og virkelig lækker hydraulik. Hydraulik udtag på stikarm. Maskinen starter og kører. Maskinen er produceret i årgang 2016. Timetæller står på 1795 Timer. Der medfølger 1 stk. 45 cm. graveskovl.