Hollandsk kunstner, 19/20. årh.

Lukker 25/11-2024 19:31:00

Hollandsk kunstner, 19/20. årh. Kystparti med sejlskibe, der bliver trukket op på land. Sign. Vanhooren L. Olie på lærred monteret på træ. 50×60.