Lukker 25/11-2024 19:35:00
Carl Olsen (f. København 1818, d. sst. 1878) Skonnerten “Grevinde Danner” ført af Kaptajn H. C. Tscherning af Middelfart, 1856. Sign. C. Olsen, 1856, Kjøbenhavn. Olie på lærred. 58×84.
Svejser max. 300A, elektrode diameter 1,6 - 4 mm, digital display, inkl. Tilbehør. Ubrugt
3 bts. Charmes Chambertin Grand Cru, Faiveley 2019 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
84 stk. lysestage på fod
Samlet vejl. Pris estimeret til 100.000 DKKSe billeder Antallet er et estimatVi opfordre kraftig alle interesserede bydere til at komme til eftersyn for at besigtige det store varelager, samt omfanget af antal og nedpaknings muligheder
Højtryksrenser Nilfisk Core 125 med Lanse, Børste, Slange og Kabel
1 hydr. Cylinder ubrugt, 80x40x 660 total
12 rækkers såmaskine amazone ED 902 K såmaskine Maskinen er fuldt funktionsdygtig iflg. sælger. maskinen er monter med en Hydraulisk drevet blæser. maskinen sælges inkl. computer Der er overvågning på alle så-kasser. Maskinen har tidligere været anvendt med succes sammen med selvkørende. gyllemaskine og placeringsnedfælder. sælger kan være behjælpelig med læsning. ! evt. synlige løsdele / reservedele medfølger ikke !
Dalsø 1800 liter ammoiak nedfælder med 4000 liter tankvogn - Synet og godkendt til ammonia ABC 1800 / 4000 liter
BUDT 39500,- DKK