1 hydr. Cylinder ubrugt, 80x40x 660 total
Står i 6740 Bramming. 3 stk. armaturer - LED. Fra Phillips. LEDINAIRE batten. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Peder Evald Madsen (PEM) malerier på lærred/tekstil. Den ene måler 65 x 59 cm. og den anden måler 32 x 44 cm. Har været rullet sammen. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
- Sorter grab til lastvognskra ABC Sorter grab til lastvognkran
BUDT 4900,- DKK
Parti div. handsker
Kraftig el motor med ca. 40mm aksel. Aldrig brugt. ABC Brook T-DA132S2B 7,5 - 9,0 KW motor
Køkkengrej - se foto
Rigtig smart mobilt badekar med afløb, hvid. Mål H61xL91,5xB53 cm. Passer perfekt til større børn og små voksne. Meget let, og nem at flytte på. Kun brugt få gange. Fremstår som ny. MOMSFRI
Står i 6740 Bramming. Diverse lamper. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Anton Melbye (f. København 1818, d. Paris 1875) Parti fra Marokkos kyst med fiskere på stranden. Sign. Anton Melbye 1850. Olie på lærred. 41×60. Proveniens: Direktør Harald Simonsen, dennes dødsboauktion Bruun Rasmussen 12, 1950 nr. 7.
Aquamarin- og diamanthalskæde af 18 kt. hvidguld med vedhæng prydet med tre smaragdslebne aquamariner og to brillantslebne diamanter. Vedhæng inkl. øsken 4,2 cm. L. 43 cm.
2 diverse cylindre
Træningsmaskine, Technogym, stand ukendt