Lukker 23/11-2024 17:10:00
78 tuber sekundlim á 20 ml. + 5 tuber 2-komp. expoxy-lim á 24 ml. + dåser kontaktlim á 500 ml. (ubrugt)
200 KW Power Generator, ES 315, 400v, amps 361, Cummins Big Cam 6 cyl dieselmotor, Timetæller viser 160, med skorsten, uden dieseltank, uden startbatteri, tidl. Stået indendørs.
Svend Engelund (f. Vrå 1908, d. Mårslet 2007) Landskab. Sign. SE. Utydeligt dateret. Olie på plade. 21×36. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1 bt. Château Lafite Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1985 A-A/B (bn).
værktøj
14 stk. beskyttelseskanter for trampolin Ø: 366 cm. (ubrugt)
URTEKNIV og universalkniv udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Knivblad 9-13 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæsker. Modelfoto
Gallakjole fra ophørt butik str: 12 vejl pris 1299kr , ubrugt
OLDE. Meget pænt stjernestempel på postkort frankeret med 1 øre 3-stribe samt Julen 1916. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hamm 3307 Valsetog. Årgang 2014 med 2859 timer. Maskinen fremstår i god funktionel stand og er løbende serviceret og vedligeholdt. Sidste årseftersyn blev foretaget d.10/04/2023
Smuk 925 sølv armbånd med Zirkonia