7 visninger
Lukker 25/11-2024 11:00:00
Beskrivelse:
32 stk. elektriske clipse/hul-maskiner (ubrugt)
BUDT 100,- DKK
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
Bluetooth UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, guldfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. (ubrugt)
dage
timer
min
3 visninger
AFSLUTTET
Stor kinesisk stand af huanghuali og andre træsorter, arkaisk stil, H. 10 cm L/B. 32 cm samt to runde huanghuali stande Diam. 11 og 8 cm. 18/19. årh. (3) Proveniens: Dansk privatsamling
13 visninger
BUDT 16500,- DKK
Gerda Wegener, efter (f. Hammelev 1886, d. Frederiksberg 1940) Tre erotiske kompositioner fra Fortunio, 1934. Alle trykbetegnet. Gravure på papir. Orig. kolorering. 22,5×16. Uindrammede. (3)
2 visninger
BUDT 1000,- DKK
Julenisser med lys 24 stk assoterede modeller
BUDT 0,- DKK
Færøerne. 1919–2013. Tomt LT-album med klemlommer. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
8 visninger
BUDT 250,- DKK
Ingen beskrivelse fundet
11 visninger
Denne "praktiske" elektriske "45 km/t knallert" kan anvendes til mange formål. Den var på værksted og fik ordnet diverse småting i 2023. Transportel 1200 Combi - Elektrisk / Electric ! 45 km/t !
0 visninger
BUDT 2500,- DKK
Chanel “Large Classic Single Flap” taske af gult quiltet Caviar læder med sølvfarvede beslag, dobbelt kædehank, CC drejelås, en udvendig baglomme, et rum med to indvendige lommer og gult læderfor. H. 19 x B. 30 x D. 9 cm. 2009–2010. Authenticitetskort fra BrandCo Paris medfølger.
time
Turmalin- og diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med smaragdslebet pink turmalin på ca. 4.00 ct. omkranset af talrige brillantslebne diamanter. Vægt ca. 6,5 g. Front 13×15 mm. Str. 54. Smykkevurdering fra Magnus Enna medfølger. 2002.
5 visninger
Lot med kemisk beredskab. Lottet består af følgende: 7 kasser med fuldt sæt bestående af: åndedrætsværn, filtre, støvdragt og sugemåtter. 1 kasse med fuldt sæt til demonstration. 2 kasser med åndedrætsværn til ophæng på væg. 8 kasser beregnet til sikkerhedsbriller til ophæng på væg. Udstyret har aldrig været i brug, men har været spildevands beredskab. Nogle af filtrene har overskredet udløbsdatoen, det er uvist hvor mange. For yderligere spørgsmål om objektet eller auktionsbetingelserne kan der rettes henvendelse til Victor Nygaard på telefon +45 53505560. Objektet sælges kun til virksomheder med et dansk registreret CVR-nummer.
6 visninger
BUDT ?,- DKK
Kokkekniv, 21 cm knivblad, udført i 3-lags VG-10 stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ironwood. Ubrugt i gaveæske
4 paller assortert håndverktøy ikke tilstandsvurdert
1 visning