HØJDELØFTER, elektrisk. H1800 mm.
Et stk. ubrugt gummibånd til 2 ton Takeuchi TB219 minigraver, men kan anvendes på andre fabrikater i samme vægtklasse. ABC RT230-135-10 - Terra Track gummibånd til 2 ton minigravemaskine / For 2 ton mini excavaror
25 rigsdaler 1695, No. 462/b med tilhørende talon, Sieg 3, Pick A3, NP A3, Rø S3, flot eksemplar for typen
BUDT 10500,- DKK
1851. 4 RBS Ferslew. Plade I, nr. 2. Nummerstempel 76 (VEJLE). Dette nr.stempel er ikke tidligere registreret på Ferslew. Attest Møller [ 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Caterpillar 301.7 - Minigravemaskine / mini excavator 1,8 Caterpillar 301.7 - Minigravemaskine / mini excavator 1,8 ton
BUDT 65000,- DKK
Et par havefigurer af kunststen, putti med våbenskjold. Rokoko form, 20. årh. H. 86. (2)
Märta Måås-Fjetterström (f. Kimstad 1873, d. Helsingborg 1941) “Blomlapp”. Vægtæppe af uld i “gobeläng” teknik. Sign. AB MMF. Udført efter 1941 hos AB Märta Måås-Fjetterström. H. 25. B. 24.
Den er brugt til at sortere metal fra plas ABC Magnet rulle
Står i 6230 Rødekro. Isover 39 facadekoncept lamel - 200 x 1200 x 200 mm. Der er 4 paller med 8,64 kvm på hver. Derudover ca. 1/4 palle. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
1 fase 230/400V trafo på 20kVA fra 2008 selges. Mulig visningsdato etter avtale på forhånd: 27.11.2024 kl: 09:00
100 stk Ølkrus - 50 cl.
1915. 1 øre, 4.tryk. Klip med perfekt violet skjoldstempel KOLONIEN SUKKERTOPPEN. Attest Nielsen [ 4 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
VAREBIL, FORD Transit Custom 2.2 TDCi (155 HK) 310 L2 Van. Model limited. Forhjulstræk Manuel, Høj / Lang Model. Med dobbelt skydedøre. 1st. Indreg: 23-03-2015. Synet: 24-02-2023. Km-tæller viser: 159138. Bemærk uden reg. attesten. Auktionshuset kan ikke hjælpe med at fremskaffe attesten.
BUDT 45500,- DKK