Brusehoved Grohe vitalio start 210, ø 210 cm. Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 150 T35 L3H2. 1st. Indreg: 29-09-2020. Synet: Køretøj er ikke synet endnu. Km-tæller viser: kan ikke læses. Bemærk: defekt motor.
Dansk sen rokoko serveringsskål af forgyldt sølv, af oval-svungen form, dybt ligeknækket spejl, opadvendt fane punslet og støbt med rocailler og kæmninger, blomster og bladværk. Mester Fridrich Mørch, København 1786. Vægt 1.071 g. L. 38 cm. Proveniens: Fra samlingen efter højesteretssagfører Ole Gangsted-Rasmussen (1911–1998).
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Jacobsen T Jacobsen TR 3
BUDT 26500,- DKK
Lastbil MAN LE 10.220, Årg 12-2004, Totalvægt 9975 kg med ca 6 m alukasse, stor lift, sidedør mangler, plade monteret, km viser 176000, skal synes, kørt hertil fra nordjylland
England, Olympic Games in London 1908, 'Comité D'Honneur' Badge in gilt bronze and enamel, and a participant's medal, by Bertram MacKennal in original box marked 'OLYMPIC GAMES COMITÉ-D'HONNEUR LONDON. 1908.
SLAGNØGLE til trykluft ½", StahlKaiser.
6 stk. LED lysarmaturer, 96 watt, 60 cm. Ubrugte
Stor Hunger Bremse afdrejer, 380v, med lidt tilbehør
1840. Udstillingsplanche med brev stemplet “KIØBENHAVN EFTER INDLEVERINGSTIDEN 1838 23/9” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Fin maskine med kun få driftstimer. NB: Maskinen sælges på auktionen uden GPS udstyret!!! Men hvis det har interesse for køber, kan et Unicontrol 3D / GPS maskinstyringssystem tilkøbes for kr. 150.000 (EURO 20.500) udover auktionskøbesummen (se billeder) !!! Doosan DX255 LC-5 - 26 ton - Engcon Rotortilt
BUDT 551500,- DKK