Håndklædetørrer MTO Java, hvid, til centralvarme. Bredde 50 cm, højde 70 cm. Ubrugt.
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
5 stk. Velfac træ-alu vinduer ca. 72x310cm + 1 stk. ca. 152x310cm. Ubrugt på en stor palle. Skal nok skrues af og bæres ud, pga. dørtrin og smal adgang.
Holger Drachmann (f. København 1846, d. Hornbæk 1908) Udsigt over Hammershus på Bornholm. Sign. H. D. 66. Olie på papir monteret på malepap. 24×28.
BUDT 9000,- DKK
Rawlplugs 10 x 60 mm, 400 stk.
Gallakjole fra ophørt butik str: 40 vejl pris 1590kr , ubrugt
PEM stor jerntønde, brugt til opbevaring. Mål....... Brugt, fremstår med patina. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
100 par arbejdshandsker, læder, gummi, stof
PALLE med diverse stålslange.
Ege tæppefliser - 3 kasser af 3 forskellige slags. Special mønstre modular af 4,147 m2. REOLMAPPE D29 af 4,608 m2. Uni 5500 af 4,608 m2. Total 3 kasser og ca. 13,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - verden