Håndvask Alape EW3, emalje Ø47, til nedfældning, med overløb og hanehul. Afskrabning i den ene side, se billede. Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Brenderup B26 - Lasteevne 2.240 kg / Capacity 2.240 Brenderup B26 - Lasteevne 2.240 kg / Capacity 2.240 kg
BUDT 18750,- DKK
MOLTRUP (HADERSLEV). Posthornstempel i violet farve på fint brugsbrev via Haderslev 11.1.29 til Tyskland. DAKA +2.000. Attest Nielsen [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
7 stk Yoke Anchor Point, drejbar 360 grader, M42, 15,6 T.
Diverse kummer og kummlokk 9st kumlokk 3-4 st kjegle 1stk renneløpskum Største ringen: Diameter – 177cm Høyde – 48cm 2 stykk 650kg Diameter – 114cm Høyde – 105cm
Bestiksæt, 72 dele udført i rustfrit stål. Bemærk, model D leveres, se billede to. Ubrugt
ALU FÆLGE / DÆK. 4 stk. RIAL fælge / Goodyear dæk str. 225/45 R 18. ET39.
Hans Henrik Fischer (f. 1978) “Emma”. Sign. på bagsiden med titel on datering. Olie på lærred. 50×40. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
36 dunke lugt-fjerner á 5 liter (ubrugt)
21 flasker ovn/grill-rens (ubrugt)
Olietank
alvaniserede stolper / profilrør velegnede til opsætning af hegn og lign. Måler ca. 2500 mm. i længden samt 80 mm. i bredden og ca. 2 mm. i godstykkelse. Der kan forekomme mindre kosmetiske fejl i galvaniseringen. Sælger tilbyder at være behjælpelig med at arrangere transport gennem et fragtfirma, som sælger anvender til dagligt. !!Transport afregnes direkte iflg. aftale med sælger.