Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, krom, str. 15,6 x 19,7 cm. Ubrugt.
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1975
“Perlestellet” Fire tallerkener af porcelæn, en med gennembrudt fane samt en assiet, dekorerede i farver og guld med henholdsvis blomster og dyr samt en med hummer. En signeret Ivan Wriss, Privat.Royal Copenhagen. Diam. 25,5 og 27 cm. L. 21 cm. (5)
Vinyl makeup 10 stk og lakrens/polish 14 stk
Solar gadelygte, 50 watt. LED med indbygget batteri og solcelle. Bevægelses sensor og fj. Betj. Ubrugt
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967) “PH-4/3”. Høj bordlampe af bruneret messing med kraftig stamme og tykt afbryderhus. Mærket pat. appl. Over- og mellemskærm af enkeltlags opalglas, senere underskærm af flerlags opalglas. Udført hos Louis Poulsen, 1926–1928. H. 74. Proveniens: Københavns domhus.
4 stk. transportvogne samt 1 stk. sækkevogn
Ubekendt dansk maler, 19. årh. Tre matroshatte. Vandfarve på papir. Synlig mål. 19×31 cm.
Ca. 50 stk Brødkurve forskellige str. Ø 26 cm - 37 x 49 cm + 57 sæt Salt og Peber H 5 cm
Realisation. Stort parti på 21 kasser og 6 skuffer med bl.a. bedre lagerparti Danmark og Norge og mange bundter og kartoteker mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Parti div. handelsvarer (ubrugt)
1 motor 0,55KW
Pro højtalere med subwoofer og stativer, Pladespiller, Karaoke anlæg, Mikrofonstativ, Studiemonitor, Clamps, DJ pult taske, Sæbeboble maskine, Mikrofon, Røgmaskine, Høreværn, Høretelefoner, Trådløs instrumentmikrofon, Stativ, Forstærker, Guitar