Mogens Balle (f. København

Lukker 26/11-2024 19:25:00

Mogens Balle (f. København 1921, d. Asmindrup 1988) “Til Mars” og “Små fiksstjerner”, 1981. Begge sign. og nummereret. Litografi i farver. Lysmål 53×72. (2) Litteratur: Henning Smidth nr. 1981–004 og 1981–002. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær