Lukker 26/11-2024 20:50:00
Illum Wikkelsø (f. 1919, d. 1999) “Genius”. Et par lænestole med stel af mørkpoleret mahogni. Hynder i sider, ryg samt sæde betrukket med blåt uld. Udført hos C.F. Christensen, Silkeborg. (2)
I. L. Jensen, skole, 19. årh. En buket blomster på en marmorkarm. Usigneret. Olie på malepap. 16×21,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 358, 1977 nr. 88.
Brugt til sortering af plast flasker og dåse ABC STD Back Saver
2008 Toyota Hiace 117hk 4wd Lang utgave 508000km Godt brukt, men starter og går Motorlampe lyser Skade venstre framskjerm og dør Svetter olje fra bunnpanne Selges som rep.objekt
Danmark. Chr. X 1942–44. Specialsamling i 3 ringbind med masser af fundne positioner og krydret med brev [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Bredt Bicellearmbånd af 18 kt. guld med spændelukning. Vægt ca. 86 g. B. ca. 19,5 mm. L. ca. 17,5–22,5 cm. Total længde ca. 25,5 cm. Æske medfølger.
Komplet med batterier og styring. Stjerten har fået et stød, der skal rettes ud. Fungerer som den skal ifølge sælger. Ikke afprøvet under gennemgangen.
Relief af gips med motiv efter antikken i form af rytter til hest. 20. årh. 73×62.
Reol med 4 hylder i Bambus mål 76x26x111,5 cm , ubrugt i kasse
3 bts. Chablis 1. Cru “La Forest”, Dauvissat 2022 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
16 visninger
BUDT 1750,- DKK
Rotor tilt Steelwrist X20. Volvo EW160E - 20 ton - Rotortilt !
BUDT 441000,- DKK