Lukker 24/11-2024 18:44:00
1 bt. Barolo “Tre Tine”, Giuseppe Rinaldi 2010 A (hf/in).
BUDT 1800,- DKK
Luna Stiksavsklinger til både træ, metal, plastik 31 pakker i alt.
Dansk Louis XVI spejl i ramme af mahogni og forgyldt træ. 18. årh.s slutning. H. 125. B. 44.
Hitachi/Hikoki bajonetsav model nr CR18DBL uden batteri og lader ubrugt.
Grave-skovl, passer til Atlas/Terex 1601 gravemaskine på 16-25 tons, fin stand, klar til bru Atlas Terrex - Til 16-25 ton gravemaskine / For 16-25 ton excavator
Smaragd- og diamantring af platin prydet med smaragdslebet smaragd på ca. 3.08 ct. omkranset af talrige baguetteslebne diamanter. Vægt ca. 11 g. B. 12 mm. Str. 53.
2 stk 5-armet stager, sølv look H 100 cm
3 styk punkterfri hjul med gummifyld + 1 ekstra hjul, men hvor dækket er defekt - har været monteret på en Volvo L110 F. Hvert hjul er komplet med dæk og fælg ! Transportmål er pr. stk. Volvo L110 F Hjul - 3 stk. punkterfri hjul / 3 pcs of punkture free wheels
BUDT 15250,- DKK
kasse med ca 24 stk overraskelses ting i + 2 caps, ubrugt
Sikkerhedssko Ortholite, str 44, lædersikkerhedssko. Ubrugte
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Holverieka Alu Tank Ho ABC Holverieka Alu Tank Hobur
BUDT 65500,- DKK
Vogne 3 stk.