Lukker 24/11-2024 18:45:00
Smart knivblok med 5 knive i forskellige størrelser samt fjerkræssaks. Blok og knivskaft i brun. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Færøerne. Parti i kasse med bl.a. årsmapper til og med 2005 samt samling postfrisk 1975–2005 mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
ca. 75 fræserskær
MOTIONSURE, 2 stk. rød, med skridttæller, pulsmåler mv. Ubrugte.
Med ophæng til S60 hurtig-skif ABC 200 cm - S60
Fransk lysekrone af forgyldt bronze med fire lysarme samt en invendig lysholder, skål af blåt glas og behængt med prismer. 19. årh.s anden halvdel. H. 77. Diam. 43.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Pallegafler til last ABC Pallegafler til lastbil
Chanel “Full Flap” taske af quiltet mørkegrønt læder med gyldne beslag, kædehank, CC drejelås, et rum med tre indvendige lommer og mørkegrønt læderfor. H. 14 x B. 23 x D. 7 cm. 1989–1991. Authenticitetskort fra BrandCo Paris medfølger.
BUDT 18000,- DKK
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
6 stk Borde 120 x 80 cm
26 stk. europaller
Bredt vævet armbånd af 18 kt. guld. Vægt ca. 52 g. B. 4,5 cm. L. 18–19 cm. Italien. Æske medfølger.
BUDT 16000,- DKK