Lukker 28/11-2024 19:00:00
Designer chaiselong designet af Tateishi Shoiji i massiv egetræ, med armlæn af massiv valnøddetræ. Beige betræk. Ubrugt i org. emballage.
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
Et par Belle Epoque perle- og diamantøreringe af oxideret sølv og 14 kt. guld hver prydet med ferskvandskulturperle og talrige antikslebne diamanter. B. 12 mm. L. 3,2 cm. (2) Æske medfølger.
16 visninger
BUDT 16500,- DKK
2 stk. Tracker f. eks. Til kæledyr, montering i bil eller maskine mv. Indbygget opladeligt batteri samt tilslutning til USB. Indbygget mikrofon, så lyden fra trackerens omgivelser kan høres. Meget kompakt, bruger SIM-kort. Ubrugt
HERRESOKKER, bambus, 40 par.
Elradiator, Glamox 3001 TPA, 600 w/230v, uden termostat, højde 35 cm, længde 65 cm, dybde 8,4 cm. Ikke afprøvet
Kina. Samling i 4 album samt lidt løst og tæt besat fra 1990–2014. Meget rodet opsat. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Pronar PU 33 sneplov. Årgang 2006 Serie no. 208 Hydraulisk sving. 2 stempler. Lys defekt. Ploven er to-delt på midten.
Selges på vegne av kunde. Fungerer normalt.
Ulla von Brandenburg (f. Karlsruhe 1974) “Quilt III”. 8 veste, 8 slips. 2008. 185×185. Proveniens: Dansk privatsamling. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Diamant- og safirring af 14 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter og facetslebne safirer. Vægt ca. 4 g. Str. 52.