Lukker 28/11-2024 11:00:00
Selges på vegne av kunde. Fungerer normalt.
Afhentes: Kolbotn, Norway (via Google Maps)
3 stk Party Cooler / tøndekøler, en mangler låg, 2-sortering
Gallakjole fra ophørt butik str: 40 vejl pris 1590kr , ubrugt
ubrugte manifolde for luft
Carat 1400w betonboremaskine, 230v, med stor bor
16 liters akku-rygsprøjte, Trolla (ubrugt)
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Continental str. 205/65 R16C. Passer til bla. VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.0 TDI BMT 150 KASSEVOGN årg 2021.
To engelske jernfæstede kårder omkring 1800 med mørke greb og ca. 79 cm. lange ætsede trekantede klinger. (2)
Peter Rostrup Bøyesen (f. Varde 1882, d. København 1952) “Imellem bygerne. Bagsværd”. Sign. PB. Olie på lærred. 28×48.
Arbejdslampe 50W med indbygget batteri og lader. 6500K.
2 stk bordlamper, ubrugt
Lille tvangsblander. Muligvis defekt motor
En samling danske og hollandske fliser af fajance, dekoreret i blå og mangan med diverse motiver. Delvist stemplet Humlebæk, Danmark. Fire af fliserne er samlet i ramme. 19./20. årh. (19)