Lukker 28/11-2024 19:00:00
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
ubrugte allways
Ca. 72 stk. lysestager m/juletræ
Svensk spejl i Burchard Precht stil, blå glasramme med beslag af forgyldt bly, buet top med prydvase og mascaron. Elementer fra 18. årh.s første tredjedel og senere kombineret. H. 100. B. 43. Proveniens: Dansk privatsamling.
Koch Safir- og diamantbroche af sølv og 18 kt. guld prydet med talrige carréslebne safirer og rosenslebne diamanter. Vægt ca. 5 g. B. 8 mm. L. 5 cm. Ca. 1920.
Gallakjole fra ophørt butik str: 34 vejl pris 1200kr , ubrugt
Ingen beskrivelse
6 stk Betonklodser à ca. 500 kg, alle med løfteøje
kalligrafi af memorandumet for afsendelsestropper (Chushi Biao), Zhuge Liang. 19. årh. Indrammet. Lysmål 129×39 cm.
Skruetrækkersæt med 100 dele i plastkasse. Der medfølger stoftaske til opbavaring og transport. Ubrugt.
Med egen pumpe til brændstof påfyldnin Hyundai Robex 80 CR-9A - 8,7 ton - Rotortilt
BUDT 100000,- DKK