Lukker 28/11-2024 19:00:00
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
Står i 6230 Rødekro. Fein cutter - Supercut FSC 2,0. Med kabel. I kuffert. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
2 stk. gulvtæpper som måler henholdvis 75 x 130 cm og 80 x 155 cm. Brugte, fra dødsbo. MOMSFRI
KABELRULLE, Midori Japan, 50m.
16 visninger
PALLE med markerings lys og div el artikler.
Opmærkervogn, Prosolve + 12 dåser opmærkerspray "gul" á 750 ml. (ubrugt)
Harald Schumacher (f. København 1836, d. sst. 1912) Udsigt fra en loggia med Vesuv i baggrunden. Sign. H. S. Olie på lærred. 41×56.
Et par stager af sølv, balusterformet. Stemplet A. Michelsen, Københavns bymærke 1926. H. 22 cm. Udfyldte. (2)
Bambushylde med åbne skuffer i mål 30x18x81 cm, ubrugt i kasse
3 stk Bowler med opøser
Trafiktrailer med tavle- og udtræksbomme i begge sider, se billeder. Lamper til lys kan kodes til forskellige signaler. Kvalitetstrailer med mange anvendelsemuligheder. PHV Trafiktrailer - Safetrailer med bomme og udskud
BUDT 20250,- DKK
Ca. 400 stk. div. lynlåse (ubrugt)
Smykkesæt af sølv bestående af armbånd og halskæde. Samlet vægt ca. 79 g. L. ca. 17–41 cm. (2)