Harald Schumacher (f. København

Lukker 02/12-2024 20:03:00

Harald Schumacher (f. København 1836, d. sst. 1912) Udsigt fra en loggia med Vesuv i baggrunden. Sign. H. S. Olie på lærred. 41×56.