Lukker 28/11-2024 19:00:00
Svejse-/skæresæt med meget tilbehør i praktisk kuffert.
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
Tipstempel med stor kapacitet. ABC Tipstempel
Danmark. 1851–1990. Samling i 2 Lindner album med pænt besat klssisk afsnit med bl.a. 2 RBS, Thiele med attest LN og i den nyere del med flere pæne stempler mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Migatronic MIG 300 Svejser, Co2 svejser 380v, med kabel, håndtag, stand ukendt
KWSM-18IR32HF
Anita Jørgensen (f. København 1942) “Gummi/glas”. No. 3. Sign. på bagsiden med titel og datering. Mixed media. 33×39. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
diverse el dele ubrugte
8 stk. Hans Grohe punktvandlås messing
Peder Evald Madsen (PEM) malerier, 3 stk. + stativ. Den store måler 22,5 x 20 cm og lille måler 10,5 x 10,5 cm. Stativet måler H: 68 cm. Den mellem hedder "Gul og orange" fra 1981. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
GADELYGTE, SOLAR gadelygte, 500 watt. LED med indbygget batteri og solcelle. Bevægelses sensor og fj. Betj. Ubrugt.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Transport kasse til trak ABC Transport kasse til traktor