Carat 1400w betonboremaskine, 230v, med stor bor
Rundt stålfad ø 32cm. 16 stk. + ovale stålfade 55x36cm. 20 stk. + fadstativer 20 stk. + ca. 30 fors. kagespader
Ekspanisions beholder til Vaillant gas kedel 4 stk. ubrugt.
Mercedes Benz Econic 1830 L 4x2 Driv Gaskraft N-gas. Indreg 11.04.2016. Km. stand 43.000. Køreklar min. vægt 9200 kg. Totalvægt 18000 kg. 7.7 liters motor. 6 cyl. 302 HK 222 KW. Automatik gear. 2 trækkende aksler. Motor slagvolumen 7698.
- Den er næsten som ny da den altid har stået indenfor i en ha ABC Gennemgangs badevogn
BUDT 17000,- DKK
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
Yoshitomo Nara (f. Hirosaki 1959) “Too Young to Die”, 2002. Tryksign. Polykromt glaseret keramisk askebæger. Udgivet hos Bozart. H. 3. Diam. 25,5.
Komplet eftermontering sæt af larvebånd til traktor 4 nye bælter. 3 brugte bælter. Fylder ca. 10 europaller. Sidste billede viser hvad det kan bruges til.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Atlas Copco XAS138 - 7 m³/min - 6,9 Bar - Vide Atlas Copco XAS138 - 7 m³/min - 6,9 Bar - Video !
BUDT 74000,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: 34 vejl pris 1690kr , ubrugt
Sjældent stort Fransk Rokoko langbord af nøddetræ, sarg udskåret på slle sider med rocailler og bladværk, cabriole ben. 18. årh.s midte. H. 76. L. 314. B. 72.