Lukker 28/11-2024 18:00:00
Bordeaux farvet cafestole 40 stk.
Jacobsen LF 4677 4 WD Turbo 7 leddet hydraulisk cylinderklipper. Maskinen starter og kører. Maskinen årgang ukendt timer tæller står på 6127 Timer. Monteret med 4 cylinder Kubota motor. Klippebredde er 4 Meter. En fantastisk klipper ideel til de helt store græsplæner.
“Frugtstellet” frugttallerkner af porcelæn med gennembrudt bort, dekoreret i farver og guld med frugter. 429/3584. Royal Copenhagen. Diam. 22,5 cm. I kasse af teaktræ. (12)
Lad til redskabsbære, 90 x 95 cm.
Multimedie til bil. 4" touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt
Evgeni Alexandrovich Lanceray, efter, 20. årh. “The Triumph of the cossacks”. Skulptur af jern. Udført hos Kusa Jernstøberi. H. 26.
2 stk. campingstole, sammenklappelige og med opbevaringspose. Ubrugte
Velkørende maskine. Bemærk at på billederne mangler pladen der dækker batterier, men at denne medfølger ved udlevering af maskine Hydrema 922 D
BUDT 219000,- DKK
Tvillinge hjul 17/525 Ø 125/60 cm Klemmer/bespænding medfølger har siddet på en gummiged mærke ukendt
2 stk. lade app. 1 24v 40a + 1 12/24v, 220v.
Alko Mosfjerner med benzinmotor, stand ukendt
Balenciaga “Papier Flap Tote” af sort læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig lynlås lomme og et rum med en indvendig lomme. H. 38 x B. 52 x D. 21 cm.