6 visninger
Lukker 09/12-2024 19:00:00
Beskrivelse:
Kæmpe skruetrækker og bitz sæt, mange dele, ubrugt
BUDT 100,- DKK
Afhentes: køretøjer og driftsmidler, sælges for højeste bud, Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
Arne Haugen Sørensen (f. København 1932) “Ikaros fald”. Sign. A. Haugen Sørensen 95. Akryl på lærred. 200×200. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
dage
timer
min
5 visninger
BUDT 0,- DKK
AFSLUTTET
Vedligeholdelsesmaskine til kunstgræs. - Kunstofgræs maskine til udfyldning eller genopfyldning eller pleje af syntetiske græstæpper. - kun brugt få gang ABC Bellon Mit BM 20 - Til kunstgræs / for artificial grass
BUDT 23500,- DKK
Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973) Kestner-Gesellschaft Hannover. Usign. Litografisk udstillingsplakat i farver. Bladstørrelse 84×59. Uindrammet.
BUDT 1000,- DKK
10 stk. tracker. Virker via bluetooth på telefon. Flere funktioner, du kan f. eks. Få trackeren til at bippe eller finde den via en "radar" på telefonen. Rækkevidde op til 10 meter inden døre, 25 meter udendørs. 5 stk. sort og 5 stk. hvid leveres. Ubrugte
time
3 visninger
Bio-Rad CFX Opus 96 Real-Time PCR-system med 96-brønds kapacitet. Ideelt til præcis og hurtig kvantitativ nukleinsyreanalyse. Udstyret med multikanals fluorescensdetektion og kompatibilitet med en bred vifte af fluorescerende farvestoffer og prober. Brugervenlig software og intuitiv grænseflade for optimeret arbejdsflow. Perfekt til laboratorier, der kræver høj gennemløb og pålidelig ydeevne. Maskinen vist på billederne er ikke den maskine der er til salg, men blot et standard billede for at vise maskinen. Denne maskine har aldrig været i brug og er klar til transport i original indpakning, men det kan ske, at maskinindpakningen før har været åbnet. OBS venligst se Tillægsbetingelser for denne auktion i vedhæftede PDF fil "Betingelser for denne auktion DANSK" Ved yderlige spørgsmål til maskinen eller auktions betingelserne, kan der rettes direkte henvendelse til Victor Nygaard fra Retrade på telefon +45 53505560. Maskinen sælges kun til virksomheder med dansk registreret CVR-nummer.
2 visninger
BUDT ?,- DKK
Dobbeltseng på 180x200 cm med et praktisk løftesystem, der gør det nemt at opbevare ting under madrassen. Sengen er betrukket med grå stof og kommer med en matchende gavl på 180x120x9,5 cm. Madrassen har 896 pocketfjedre på 18 cm fordelt på 5 zoner, som giver optimal støtte. Topmadrassen består af 5 cm memoryskum og er behandlet med aloe vera for ekstra komfort.
Safe Tank Container med stor dør, uden nøgler, spildkar/riste i bunden, Mål 298x209x H 214 cm. Småbulet
BUDT 550,- DKK
Lastbil MAN LE 10.220, Årg 12-2004, Totalvægt 9975 kg med ca 6 m alukasse, stor lift, sidedør mangler, plade monteret, km viser 176000, skal synes, kørt hertil fra nordjylland
BUDT 1300,- DKK
RULLEBORD med elektrisk løftefunktion. Højde 1000 mm.
1918. Chr. X, 27 øre, rød/sort. LUX-stempel KJØBENHAVN 14.4.19 [ 102 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 150,- DKK
“Flora Danica” sukkerdåse af porcelæn, dekoreret i farver og guld med blomster, hank modelleret som grenværk prydet med pousserede blomster. 3582. Royal Copenhagen. H. 15 cm. L. 16 cm.
BUDT 7000,- DKK
Vbg underkörningsskydd i aluminium - Fint skick - Med skena för att kunna montera stänkskydd - Längd ca 240 cm