Fra lukket minkfarm, Rondini SPT 100 Spreder påhjul, til minitraktor / Atv
6 bts. Bellevue Mondotte, Saint Emilion Grand Cru 2009 A (hf/in). Owc.
6 stk håndsyet læderfodbolde vejl. pris op til 299kr pr stk.( Modelfoto)
500 kr 1959 d, nr. 5565960, nr. 5648305, og nr. 5829010, Riim / Hübner, Sieg 127, Pick 41, i alt 3 stk.
Natascha Trolle Turmalin- og diamantring af 18 kt. guld prydet med oval facetslebet lyserød turmalin og tre brillantslebne diamanter. Vægt ca. 3 g. B. 10 mm. Str. 51. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Metal EL High Volt skabe, 60 x 25 x 16 cm, med nøgler, 4 stk.
Peder Evald Madsen (PEM) skitsetegninger, 3 stk. Fra 1985. Signeret. Måler alle 21 x 30 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Julenisser med lys 48 stk assoterede modeller + 2 gaveæsker indeholder hver 5 julekuger med lys
1921. 12/15 øre, variant “FARVEPLET I C”. Pænt mærke på brev stemplet THISTED. [ 159z ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×