Lukker 01/12-2024 17:00:00
6 stk håndsyet læderfodbolde vejl. pris op til 299kr pr stk.( Modelfoto)
2 sæt Earpads i hvid farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
Kræmmer lot, ca. 100 stk Urtepotteskjuler forskellige modeller, Brugte
PERSONBIL, PORSCHE 996 CARRERA 4. 1st Indreg: 01-06-1999. Synet: 06-12-2017. Km-tæller viser: 269035. Uden afgift. Papir / attest fra Litauen medfølger.
BUDT 44500,- DKK
2 bts. Clos Vougeot Grand Cru, Domaine Coquard Loison-Fleurot 2019 A (hf/in).
2 stk højtryksrensere. 1 stk Clena 160bar / 20L - årgang 2003. Maskinen er ikke funktionsdygtig, men hvad fejlen består i vides ikke. 1 stk KEW 35A2K højtryksrenser 160bar / 13,9L - funktionsdgtig ved seneste anvendelse. Begge er inklusiv lanser.
144 stk Amalie Dybetallerkener
Einbock Chopstar Model ERS 6- rows Årgang 2023 3 Meter Vægt 716 kg
Jørgen Glud (f. 1913, d. 2003) Hane. Sign. monogram. Væghængt relief af polykromt glaseret keramik og guld på plade. 106×80. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Parti olie-absorbering (ubrugt)
Ole Lynggaard (f. 1936) Et par diamantøreclips af 18 kt. guld og hvidguld hver prydet med brillantslebet diamant. Samlet vægt ca. 17 g. B. 28 mm. L. ca. 25 mm. (2)