Lukker 22/11-2024 17:00:00
Gallakjole fra ophørt butik str: 50 vejl pris 1850kr , ubrugt
1927. Chr. X, 10 kr. rød/grøn. Flot postfriskt eksemplar. Attest Lars Svendsen [ 177 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Olie/diesel pumpe. 12 Volt, 60 watt. 1500 liter/time. Ubrugt
Luna Stiksavsklinger til både træ, metal, plastik 31 pakker i alt.
3 stk super smarte borde som kan sætte under sofaen eller ligende, ubrugt i kasse
Halvskibs værftsmodel af træ. 20. årh. L. 196 cm.
1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2005 A (hf/in). Owc.
Alvar Aalto (f. Kuortane 1898, d. Helsinki 1976) Et par trebenede taburetter af birk. Sæde betrukket med patineret nigerskind. Model X 601. Formgivet 1954. Udført ca. 1950–1960'erne hos Artek, Finland. Sæde: H. 46. (2)
Danmark. 1851–1863. Godt lot skillingsmærker på plancher. Bl.a. incl. 26 stk. 4 RBS, en del brune 4 skillinger og ét stk. 16 sk. stukken kant [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
10 stk Hvide Stoflamper Ø ca. 50 cm, 220V
6 stk Julekalder I hård plastik flot design, ubrugte
Massagepistol med tilbehør og mange funktioner + Hår trimmer, ubrugt