Lukker 22/11-2024 17:00:00
Gallakjole fra ophørt butik str: 52 , ubrugt
Toiletsæde MKW, spire, hvid med beslag. Soft close/ easy -off. Ubrugt.
1918. 27/1 øre - 27/10 øre. Vm. III. Komplet sæt postfrisk med hjørnemarginaler. [ 85X-89X ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 370,- DKK
F. C. Lund (f. København 1826, d. sst. 1901) “Sandvig paa Bornholm, tidlig morgen”. Sign. F. C. Lund 1857. Blyant og akvarel på papir. Bladstørrelse 20×35.
Varmepumpe Altech 3,5 kw, udedel luft/luft. Har mindre kosmetisk bule i front. Har ikke været monteret. Ubrugt.
Ældre men velkørende maskine. Vægt og printer. CAT Commander steering. Caterpillar 950 H - 18,5 ton - CAT Comand Steering
BUDT 151000,- DKK
Designer chaiselong designet af Tateishi Shoiji i massiv egetræ, med armlæn af massiv valnøddetræ. Sort betræk. Ubrugt i org. emballage.
John Grant George III lygteur i kasse af eboniseret træ, forsølvet urskive med sorte romer- og arabertal. Skive og værk sign. Grant, Fleet Street, London. No. 455. England, 18. årh.s slutning. H. 49. B. 29. D. 19.
ESSAYS. Planche med UNIKKE HÅNDTEGNEDE frimærkeudkast. I alt 34 stk. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 stk trailer/støbeplader, ru-blank. Mål 1500X3000X15 mm. Ubrugt.