Lukker 27/11-2024 19:21:00
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med tre brillantslebne diamanter på i alt ca. 0,30 ct. og indvendigt med facetslebet rubin. Vægt ca. 7,5 g. L. 2,3 cm. (2)
1000 stk. trekantede blyanter (ubrugt)
BUDT 325,- DKK
Olietank
God profilskovl med S-70 skifte. Måler 2,2 m på hver side og 40 cm i bunde ABC Profilskovl - S70 - Til 18-33 gravemaskine / For 18-33 ton excavator
BUDT 19250,- DKK
Chanel Mini kamerataske af grønt quiltet ruskind med gyldne beslag, kædehank, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og sort læderfor. H. 13 x B. 19 x D. 7 cm. 1986–1988.
BUDT 11500,- DKK
1 bt. Château Lafite Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2019 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 3900,- DKK
Tryggvi Olafsson (f. Neskaupstad, Island 1940) “Tango”. Sign. T. Olafsson. Litografi. Lysmål 70×48. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
12 bts. Château Lagrange, Saint - Julien. 3. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
Samlet vejl. Pris estimeret til 105.000 DKKSe billeder Antallet er et estimatVi opfordre kraftig alle interesserede bydere til at komme til eftersyn for at besigtige det store varelager, samt omfanget af antal og nedpaknings muligheder
Udbenerkniv, 15 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
LUFTGEVÆR, 2 stk.