A. Michelsen (, København, 20.

Lukker 27/11-2024 19:42:00

A. Michelsen (, København, 20. årh.s begyndelse) Smykkesæt af forgyldt sølv bestående af to brocher og et par øreclips prydet med hvid emalje. Broche B. 5,1–6,5 cm. L. 3,5 cm. Øreclips diam. 25 mm. (4)