Ca. 127 stk Glasskåle forskellige str. 20 - 23 - 26 og 29 cm
Janus la Cour (f. Ringkøbing 1837, d. Odder 1909) “Graavejrsdag ved Stranden”. Sign. J. la Cour 6. August 1877. Olie på lærred. 45×67. Rikard Magnussens fortegnelse over Janus la Cours malerier, 1928, nr. 421. Udstillet: Antagelig Charlottenborg 1877 nr. 67. Proveniens: Winkel & Magnussen auktion 331, 1946 nr. 83, afb. s. 11.
Bulldozer, Caterpillar D7E LGP m. ripper - årg. 2014 - stelnr. CAT00D7EATJA01245- timetæller viser ca. 8860 timer - udvendig mål på dozerblad: B: ca. 4600 mm. + 3D maskinstyring bestående af: maskinstyringspanel, Leica MCP80 årg. 2022 + 2 stk. GNSS-maskinmodtagere, Leica iCON CGA100 årg. 2022 + div. udstyr på maskinen
BUDT 201000,- DKK
Smukt jule armbånd med Zirkonia. Forsølvet Titanium.
120 par arbejdshansker, str 10, ubrugte
Hulsave fra Dewalt, str 127-160-210mm ubrugt
-Helt ny årgang 2023 - har aldrig aldrig været brug Kubota RM4005 V - Som ny / Brand new never used !
BUDT 153000,- DKK
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 150 T35 L3H2. 1st. Indreg: 05-12-2019. Synet: 14-12-2023. Km-tæller viser: 363762. Uden afgift/med Dansk registrerings attest.
KOKKEKNIV, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ebonywood. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
12 stk Foldeborde 180 x 75 cm, i metal og plast, med Brugsspor
Frederik V, kurantdukat / 12 mark 1763 A/K, H 22F, sjælden ifølge Sieg
1978. Mykines, 130 øre. Variant “UDEN RØD FARVE”. Postfrisk [ 26x ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Romerske kejserdømme, Otho, 69, Denar, Rom, PONT MAX, 3,37 g, RIC 19 Ex. Professor Niels Hannestad