Bryllupskageopsats 5 etager, 20 - 26 - 32 - 40 - 45 cm, der medføgler bageforme / ringe
KNIVSÆT, 5 sæt med 6 dele.Ubrugte.
Paul Fischer (f. København 1860, d. Gentofte 1934) Interiør fra kunstnerens atelier med en model, der hviler sig i sofaen. Sign. Paul Fischer. Olie på lærred. 39×56. Proveniens: Kunstnerens dødsboauktion Winkel & Magnussen 156, 1934 nr. 98. Stempel herfra på bagsiden af lærredet.
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1799kr , ubrugt
Smuk sølvring med Tiger øje sten, regulerbar
Spejl med LED lys 80x90cm. Ubrugt.
England. 1858. 2 d. blå, pl. 6. Pænt stemplet eksemplar. [ SG 36a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK
Hulsavsæt til beton mv. 40, 65, 80, 100, 120 mm med SDS adapter. I alukuffert. Ubrugt
4 stk. slangeophæng
Maskinen kører OK, men trænger til nye kæder og trækhjul i undervogne Fiat-Hitachi EX285 LC - 29 ton
BUDT 75000,- DKK
Indedel til varmepumpe, Panasonic. Model CS-NZ25YKE. Incl fjernbetjening. Har fragtskade i plast, kun kosmetisk. Ubrugt
3 stk fjernstyret biler, ubrugte