Indedel til varmepumpe, Panasonic. Model CS-NZ25YKE. Incl fjernbetjening. Har fragtskade i plast, kun kosmetisk. Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
ALU FÆLGE / VINTERDÆK. 4 stk. Hankook/Continental dæk str. 215/60 R 16.
2 stk Lagervogne med luftgummi hjul, ladmål L 125 B 65 cm
Ejler Bille (f. Odder 1910, d. Ørby 2004) Uden titel. Sign. på bagsiden Ejler Bille Haute de Cagnes 1947. Olie på lærred. 85×60. Udstillet: Anneberg 1968, kat. nr. 4. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Claas Maxi Claas Maximum
BUDT 4000,- DKK
2 stk. liggestole, mrk. Bain De Soleil, Farve orange. Ubrugt.
bor
Gucci Lille taske af brunt monogram kanvas med mørkebrune læderbesætninger, gyldne beslag, kort justerbar hank og et lynlås rum med mørkebrunt stof for. H. 13 x B. 26 x D. 4 cm.
2 bts. Château Margaux, Margaux. 1. Cru Classé 1996 A (hf/in). Owc.
PERSONBIL, VOLKSWAGEN LUPO 1,0. 1st Indreg: 23-12-1999. Synet: 22-02-2024. Km-tæller viser: 343257.